Firma STOPA

Witamy na naszej stronie internetowej!

Jesteśmy dystrybutorem produktów zoologicznych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zaczynaliśmy jako dystrybutor karm Eukanuba i Iams dla psów i kotów. Obecnie posiadamy w swojej ofercie również inne produkty dla psów i kotów a także pasze, suplementy i artykuły pielęgnacyjne dla koni.

W trakcie tego okresu staliśmy się specjalistami w dziedzinie żywienia karm dla psów i kotów oraz koni. Tę wiedzę od samego początku przekazujemy dalej szkoląc pracowników sklepów zoologicznych w całym kraju.

Przez ponad 20 lat nawiązaliśmy również wiele kontaktów, widzieliśmy jak tworzył się rynek zoologiczny w Polsce oraz sami braliśmy w tych zmianach udział. Dzięki temu jesteśmy dobrym, stabilnym partnerem do prowadzenia biznesu.

Stawiamy na:

  • wysoką jakość oferowanych produktów;
  • serwis na najwyższym poziomie;
  • gwarantujemy obsługę posprzedażową oraz wsparcie w sprzedaży w Twoim sklepie lub lecznicy;
  • wierzymy, że aby się wspólnie rozwijać niezbędne jest indywidualne podejście dla każdego klienta zachowując jednocześnie politykę i strategię producenta.

Naszymi pracownikami są właściciele psów, kotów i koni, pasjonaci i miłośnicy zwierząt, specjaliści zootechniki, technicy i lekarze weterynarii, behawioryści oraz hodowcy.