Dojrzałość, czyli wiek średni
  Żywienie kotów
  Wszystko, czego potrzebuje Twój kot
  Prawidłowe żywienie i zdrowie
  Unikalny system Dental Care w karmach Eukanuba

Dojrzałość, czyli wiek średni

Nie wszyscy posiadacze kotów zdają sobie sprawę z tego, że wiek 7 lat u kota odpowiada wiekowi około 50 lat u człowieka. Oczywiście chcesz, aby Twój ulubieniec zachował zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie tak długo, jak to tylko możliwe. Ale być może nie zdajesz sobie sprawy, że Twój kot się starzeje, gdyż zmiany zachodzą stopniowo i wcale nie są łatwo zauważalne. Badania naukowe wskazują, że potrzeby pokarmowe kotów zmieniają się z wiekiem i koty dojrzałe oraz starsze powinny otrzymywać pożywienie odpowiednie do ich wieku. Eukanuba jest pierwszym producentem oferującym różne karmy dla kotów dojrzałych (7-10 lat) i starszych (od 11 lat). Eukanuba Mature Maintenance jest kompletną karmą najwyższej światowej klasy, przeznaczoną dla kotów dojrzałych. Została opracowana specjalnie po to, aby zapewnić kotom w wieku 7-10 lat prawidłowe odżywianie i jak najlepszą kondycję. Karma Eukanuba Mature z Vital Health System wspomaga organizm dojrzałego kota, zapewniając mu, między innymi, składniki sprzyjające zdrowiu stawów, co jest bardzo ważne dla kotów w średnim wieku.Żywienie kotów

Koty mają zróżnicowane potrzeby żywieniowe

Potrzeby żywieniowe kotów, ich zapotrzebowanie na różne składniki pokarmowe, zmienia się z wiekiem. Innego pożywienia potrzebują kocięta, których potrzeby energetyczne są bardzo wysokie, innego koty dorosłe, a jeszcze innego koci seniorzy. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twój kot rozwijał się prawidłowo, cieszył się zdrowiem i żył długo, powinieneś zapewnić swojemu ulubieńcowi kompletne i zbilansowane pożywienie, dostosowane do jego fazy życia i potrzeb energetycznych. Koty zwykle zjadają jednorazowo małe ilości karmy, ale za to jedzą wiele razy w ciągu doby. Dlatego sucha karma jest logicznym wyborem w ich przypadku. Karma w formie suchej pasuje do kocich nawyków żywieniowych, zachowuje świeżość przez długi czas i znacznie dłużej od karmy wilgotnej jest dla kotów atrakcyjna, gdy leży w miseczce.
Eukanuba, najwyższej jakości sucha karma dla kotów, to idealne pożywienie dla kotów w każdym wieku. Między innymi dlatego, że - oprócz tego, że jest kompletna i prawidłowo zbilansowana - łączy w sobie dwa inne elementy, bardzo ważne w żywieniu kotów: smakowitość i wysoką strawność.

Właściwy wybór w żywieniu kotów

Prowadzone nieprzerwanie od wielu lat badania naukowe oraz rozwój i udoskonalanie linii produktów przyczyniły się do tego, że Eukanuba jest pionierem wśród producentów karm dla kotów i psów, oferującym najwyższej jakości, kompletne pożywienie z wieloma ważnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami żywieniowymi.
Eukanuba ma w swojej ofercie kompletną linię karm dla kotów, wśród których znajdziesz także najodpowiedniejsze pożywienie dla swojego ulubieńca. Poszczególne produkty Eukanuba opracowane zostały z myślą o zaspokojeniu specyficznych potrzeb żywieniowych kotów - w zależności od ich wieku i stylu życia.
  • Eukanuba wytwarzana jest z surowców wyłącznie najwyższej jakości i odznacza się wysokim poziomem białek pochodzenia zwierzęcego.
  • Eukanuba nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.
  • Eukanuba to produkty najwyższej jakości, opracowywane w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii, po to, aby Twój kot mógł cieszyć się pełni. zdrowia i doskonałym samopoczuciem.


Wszystko, czego potrzebuje Twój kot

Wspaniały smak

Twój kot z pewnością pokocha wspaniały smak karmy Eukanuba, ponieważ charakteryzuje się ona wysoką zawartością białka zwierzęcego, którego źródĽem jest mięso z kurcząt, jagniąt lub ryb (łosoś).

Suche karmy Eukanuba dla kotów są pożywieniem kompletnym i zbilansowanym

Dlatego nie ma potrzeby uzupełniania diety kota żywionego Eukanubą jakimikolwiek dodatkami: ani inną karmą suchą lub karmą z puszki, ani też witaminami lub preparatami mineralnymi. Nie musisz się obawiać, że Eukanuba znudzi się Twojemu kotu. Koty żywione karmą tak wysokiej jakości zawsze jedzą ją z apetytem. Należy natomiast pamiętać, że częste zmiany karmy mogą doprowadzić do zaburzeń żołądkowo-jelitowych.

Eukanuba to karma najwyższej światowej klasy


Karmy Eukanuba wytwarzane są ze starannie dobranych surowców, wyłącznie najwyższej jakości. Dzięki temu są wyjątkowo bogate w substancje odżywcze i odznaczają się bardzo wysoką strawnością. Karmiąc swojego kota Eukanubą, z pewnością zauważysz, że dzienne koszty żywienia są o wiele niższe niż można by przypuszczać.


Prawidłowe żywienie i zdrowie

Na pewno chcesz, aby Twój kot był zdrowy, szczęśliwy i pełen wigoru przez całe życie. Do tego potrzebuje on prawidłowego odżywiania całego organizmu, wszystkich ważnych układów i narządów:
  • Układ kostno-stawowy i mięśnie
  • Narządy wewnętrzne
  • Skóra i sierść
  • Przewód pokarmowy
  • Zęby i dziąsła
  • Układ nerwowy i narządy zmysłów
Vital Health System, specjalny system składników w produktach Eukanuba, sprzyja zdrowiu ogólnemu Twojego kota. Ta unikalna kompozycja starannie dobranych składników pokarmowych zapewnia prawidłowe odżywianie wszystkich układów i narządów ważnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego czworonożnego przyjaciela.


Firma Stopa
Skrzeszewo Żukowskie 152, 83-330 Żukowo, tel.: +48 58 684 95 35, 681 88 97, fax: +48 58 685 81 10
infolinia: 0 801 150 048 (czynna od poniedzialku do czwartku od 8.00 do 16.00)
stopa@stopa.com.pl